loading
Hakkımızda

Bayrak Kılavuz Turizm Seyahat Acentası, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nda, A grubu 10755 belge numarası ile kayıtlıdır. Acenta merkezi Kocaeli’de olup, Marmara Bölgesi genelinde temsilcileri ile birlikte her türlü seyahat organizasyonu yapan bir firma konumunda çalışmalarını sürdürmektedir. 2017 Yılında faaliyetlerine başlayan BAYRAK KILAVUZ TURİZM, Emekli Müftü HÜSNÜ BAYRAK tarafından kurulmuştur.Kurulduğu günden bugüne müşteri memnuniyeti ve mutluluğunu ön planda tutmayı kendine amaç edinmiştir. Özellikle Hac ve Umre ’de gerçekleştirdiğimiz başarılı organizasyonlarla ve müşterilerimizin memnuniyeti ile sektör ve bölgede öncü şirket haline gelmiş durumdadır. Bayrak Kılavuz Turizm olarak misafirlerimizin ibadetlerini kusursuz ve eksiksiz bir şekilde yerine getirebilmesi için her konuda geniş imkânlar sunmaktayız. Kültür Turları hizmetlerimizde de size özel çözümler üretmekte ve eşsiz konaklama olanakları sağlamaktayız.

 

Misyon & Vizyon


Hac ve umre turizmi; bir insanın belki de ömründe 1 defa gidebildiği, ibadet etme fırsatı bulabildiği ve ziyaret edebildiği bir turizm dalıdır. Amacı sadece ibadet ve o kutsal beldeleri ziyaret etmek olan yolcularımıza en kaliteli hizmeti, en doğru ibadeti ve en iyi misafirperverliği amaç edinmiş bir firmayız. Bizim önceliğimiz; yolcularımızın rahatlılığı, mutluluğu, Kuran ve Sünnetler ışığında ibadetlerini gerçekleştirmelerini sağlamaktır.

İslam dünyası; yüz yıllardır bir çok zorluklarla kutsal beldelere gitmeye çalışmaktadır. Teknolojinin ve bilimin ilerlemesi ile günümüzde Mekke, Medine, Kudüs ve Endülüs gibi kutsal beldelere seyahat etmek kolaylaşmıştır. Bizler bu ibadet turizmlerinde yolcularımızın seyahatlerinde sıkıntılı günler geçirmelerini değil, sadece ibadetlerine yoğunlaşmalarını sağlamak amacı ile sürekli teknolojik olarak kendimizi değiştiriyor ve geliştiriyoruz. Hedefimiz; her bir yolcumuzun yüksek ücretler ödeyerek memnun kalmaları değil, makul ücretlerle sağlıklı ibadetlerini gerçekleştirmek, en iyi hizmet almalarını amaçlamak ve ülkemize memnun bir şekilde dönmelerini sağlamak için çalışıyoruz.

 

Değerlerimiz


  • -Müşteri Memnuniyeti
  • -Performansta Devamlılık
  • -Kalite, Samimiyet ve Güven
  • -Hizmette Üretkenlik ve Verimlilik